Okap Akpo WK-7 P3060
Akpo WK-7 P3060 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 P3060
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akpo WK-7 P-3060 Chimney Cooker kaptur WK-7P3060INOX | 518 zł |
Okap podszafkowy AKPO WK-7 P 3060 srebrny | 329 zł |
Okap podszafkowy WK-7 P-3060 60 cm Akpo | 249 zł |
Okap podszafkowy AKPO WK-7 P 3060 (Inox/ wydajność 400m) - DARMOWY PACZKOM | 329 zł |
Okap WK-7 P 3050 60 Inox | 363 zł |
Akpo Wk-7 P-3060 Conventional Hood 60 Cm Posrebrzany WK-7 P 3060 SZARY | 314 zł |
Akpo WK-7 P-3060 | 408 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →