Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ (SDCFSP-064G-G46D)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta SanDisk Extreme PRO CFast 64 GB (SDCFSP-064G-G46D) | 660 zł |
KARTA SANDISK EXTREME PRO CFAST 2.0 64 GB 525MB/s VPG130 | 678 zł |
Karta pamięci SanDisk CFast 2.0 64GB Extreme PRO VPG 130 525/430 MB/s | 770 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO CFast 64 GB (SDCFSP-064G-G46D) | 677 zł |
Модификації SanDisk Extreme Pro CFast 2.0
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ | від 660 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ | від 700 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 256 ГБ | від 1 056 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 512 ГБ | від 1 279 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →