SSD Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 ГБ
Відео 5Фото 4 |
Samsung MZVL2256HCHQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung SSD PM9A1 M2 NVMe 256GB MZVL2256HCHQ-00B00 | 313 zł |
Samsung PM9A1 M.2 256 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe MZVL2256HCHQ-00B00 | 260 zł |
Samsung PM9A1 256GB Nvme M.2 80 MZVL2256HCHQ-00B00 - DARMOWY PACZKOMAT OD | 249 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk SSD Samsung PM9A1 256GB Nvme M.2 2280 MZVL2256HCH | 243 zł |
Samsung Pm9a1 256gb Ssd Złocisty MZVL2256HCHQ-00B00 | 263 zł |
Samsung PM9A1 M.2 256 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe MZVL2256HCHQ-00B00 | 260 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ
Ціни на Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ |
---|---|---|---|---|
Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 ГБ | від 243 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ 512 ГБ | від 302 zł | 8 пропозицій | ||
Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR 1 ТБ | від 453 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB 2 ТБ | від 971 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →