Літня шина Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/50 R19 107Y XL ) 097208 | 967 zł |
Opona Michelin 255/50R19 PILOT SPORT 4 SUV 107Y XL - opony terenowe 97208 | 874 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (255/50 R19 107Y) 097208 | 960 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/50 R19 107Y XL ) | 979 zł |
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 255/50R19 107Y | 956 zł |
Opony letnie 255/50R19 107Y Pilot Sport 4 Michelin | 912 zł |
Opony letnie 255/50R19 107Y Pilot Sport 4 Michelin 2022 | 933 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W | від 827 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103Y | від 849 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y | від 874 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →