Літня шина Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y 255/50 R19 107 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 ( 255/50 R19 107Y XL Enliten / EV ) 20564 | 812 zł |
Bridgestone Turanza 6 (255/50 R19 107Y) 20564 | 790 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 255/50 R19 107Y XL Enliten / EV ) | 822 zł |
Opona Bridgestone 255/50R19 Turanza 6 107Y - opony terenowe 20564 | 749 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y
Ціни на Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y | від 749 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →