Літня шина Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV (255/50 R19 103W) 649271 | 940 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/50 R19 103W ) 649271 | 995 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/50 R19 103W ) | 1 007 zł |
Opona Michelin 255/50R19 PILOT SPORT 4 SUV 103W - opony terenowe 649271 | 827 zł |
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 255/50R19 103W | 931 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W | від 827 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103Y | від 814 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y | від 874 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →