Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche
Відео 8Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche 245/35 R20 91 V Porsche 245/35 R20 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 245/35 R20 91V, N1 ) 931332 | 1 612 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 (245/35 R20 91V) 931332 | 1 604 zł |
Opona Michelin 245/35R20 PILOT ALPIN PA4 91 V N1 - opony zimowe 931332 | 1 553 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 245/35 R20 91V, N1 ) | 1 632 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche | від 1 553 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 95W | від 1 749 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →