Конструктор Lego X-Wing Fighter 75032
Відео 11Фото 5 |
Lego X-Wing Fighter 75032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 97 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 208 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 190 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 999 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 338 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 633 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 839 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 385 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 456 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 1062 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 56 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
Відеоогляди
Star Wars X Wing Fighter 75032 Microfighters Nie Tylko Lego
14 лютого 2016224 перегляда
LEGO X-WING MICROFIGHTERS HD REVIEW - STAR WARS SET 75032
13 лютого 2014240 переглядів
Lego Build X Wing Fighter 75032 Star Wars Microfighters 2014
19 вересня 2017182 перегляда
Обзор конструктора Lego Star Wars 75032 X-Wing Microfighter
5 квітня 2015525 переглядів
LEGO Star Wars Microfighters Series 1 X-Wing Fighter 75032
19 січня 2016500 переглядів
Lego Star Wars Microfighters 75032 X-Wing Fighter Time Lapse Build
31 грудня 2014445 переглядів
[LEGO-Assembly] 75032-MICROFIGHTERS X-Wing Fighter[TM]
1 травня 2015219 переглядів
LEGO Star Wars X Wing Star Fighter Review & Speed Build 75032 - Jadlam.com
17 серпня 2015583 перегляда
LEGO Star Wars X-Wing Fighter 75032 Winter 2014 Microfighters set Review
25 лютого 2014115 переглядів
Lego Star Wars: 75032 microfighters X-Wing Fighter Review Lego: 75032
13 квітня 2014767 переглядів
LEGO STAR WARS - MICROFIGHTERS X-WING 75032 Build
17 червня 2014806 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 200 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 109 шт, персонажів 4 шт
від 275 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 1 шт
від 279 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 95 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 280 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 97 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 197 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 81 шт, персонажів 2 шт
від 179 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 84 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 300 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 255 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 92 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 6+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 74 шт, рухомі деталі
від 260 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 106 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 85 шт, персонажів 2 шт