Конструктор Lego Resistance Troop Transporter 75140
Відео 15Фото 9 |
Lego Resistance Troop Transporter 75140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 97 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
Відеоогляди
Lego Star Wars Resistance Troop Transporter SPEEDBUILD (75140) Toa Protodermis
14 квітня 2017434 перегляда
lego star wars 75140 transportowiec ruchu oporu
28 липня 2017674 перегляда
Lego Star Wars Recenzja Resistance Troop Transporter! 75140. Toa Protodermis
15 квітня 20173 857 переглядів
Lego Star Wars - Transport Ruchu Oporu - 75140 - Recenzja
19 листопада 20162 201 перегляд
Lego Star Wars Resistance Troop Transporter 75140 | Lego Speed build + Giveaway
21 березня 2016644 перегляда
Lego Star Wars Resistance Troop Transport 75140 Review & Comparisons
5 березня 20161 119 переглядів
Building Time !! Lego Star Wars 75140 Resistance Troop Transporter
30 березня 2022640 переглядів
LEGO Star Wars 75140 Resistance Troop Transporter™ Review
9 січня 2016300 переглядів
LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter Review! Set 75140
3 січня 20161 513 переглядів
LEGO Star Wars The Force Awakens 75140 Review: Resistance Troop Transporter
11 лютого 2016710 переглядів
Resistance Troop Transporter Review! Set 75140 - A LEGO Star Wars Force Awakens Set Review
6 січня 2016506 переглядів
Lego Star Wars: Let's Build 20X Resistance Troop Transport 75140
11 січня 2016863 перегляда
LEGO STAR WARS TFA RESISTANCE TROOP TRANSPORTER 75140 REVIEW
1 березня 20163 345 переглядів
LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter 75140 The Force Awakens Instructions DIY
29 травня 2016961 перегляд
LEGO instructions - Star Wars - 75140 - Resistance Troop Transporter
14 вересня 2016757 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 799 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 557 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 404 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 670 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 949 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 622 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 790 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 598 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 990 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 740 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 999 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 691 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 999 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 730 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 658 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 790 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 545 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 786 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 759 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 699 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 722 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі