Конструктор Lego Maters Shed 10856
Відео 4Фото 4 |
Lego Maters Shed 10856 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego DuploПорівняти в таблиці →
від 300 zł
вік 2+, унісекс, залізниця, деталей 105 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, мотор, світлові ефекти, звукові ефекти
від 130 zł
вік 2+, унісекс, залізниця, деталей 59 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі, мотор, світлові ефекти, звукові ефекти
від 171 zł
вік 2+, унісекс, сюжетні набори, деталей 85 шт, персонажів 2 шт, бокс для зберігання
від 999 zł
вік 2+, унісекс, будівлі, деталей 104 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 210 zł
вік 3+, унісекс, будівлі, деталей 126 шт, моделей 3, персонажів 5 шт
від 119 zł
вік 2+, для дівчаток, будівлі, деталей 44 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 83 zł
вік 2+, для хлопчиків, фантастика, деталей 23 шт, персонажів 1 шт
від 82 zł
вік 2+, унісекс, розваги, деталей 32 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 74 zł
вік 2+, для хлопчиків, фантастика, деталей 24 шт, персонажів 1 шт
від 174 zł
вік 2+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 76 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 65 zł
вік 2+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 28 шт, персонажів 3 шт
від 59 zł
вік 2+, унісекс, наземний транспорт, деталей 15 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
Duplo 10856 Mater's Shed Unboxing
30 січня 2018106 переглядів
Lego Duplo 10856 Mater's Shed - Lego Speed Build
25 вересня 201726 857 переглядів
Lego Duplo 10856 Mater's Shed Instructions
16 грудня 20191 937 переглядів
LEGO Duplo Mater's Shed 10856 by LEGO
20 січня 2019158 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 380 zł
вік 2+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 28 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 672 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 1 072 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 6167 шт, персонажів 15 шт
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт