Конструктор Lego Katana V11 70638 (70638)
Відео 11Фото 9 |
Lego Katana V11 70638 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 50 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 395 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 522 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 238 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 27 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 61 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 103 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO Ninjago Katana V11 |70638| (NOWOŚĆ!)
7 січня 20181 829 переглядів
LEGO - Ninjago Katana V11 SPEED BUILD! 70638
5 січня 20181 912 переглядів
LEGO Ninjago Katana V11 70638 Unboxing Speed Build Review With GIVEAWAY!
25 січня 2018946 переглядів
LEGO - Ninjago Katana V11 review! 70638
9 січня 20184 045 переглядів
Lego 2018 Ninjago Katana V11 70638 Set Review
25 грудня 2017724 перегляда
LEGO NINJAGO 70638 Katana FlameBoat AlternateBuild -Kai'sFireJet SpeedBuild(designed by wiktoriode)
5 квітня 201927 513 переглядів
LEGO NINJAGO 70638 Katana V11 set Alternate Build - Kai's Katana Atack Speed Build / レゴ /el dorado
10 квітня 20193 431 перегляд
LEGO instructions - Ninjago - 70638 - Katana V11
11 січня 20182 970 переглядів
LEGO Ninjago Build - Katana V11 Set #70638
16 березня 20187 737 переглядів
LEGO NINJAGO 70638 Katana V11 FlameBoat set Construction /レゴ ニンジャゴー/ el dorado
3 квітня 20191 866 переглядів
LEGO 70638 Ninjago Katana V11 Toy Boat and Bike Building Set- Smyths Toys
26 жовтня 20184 586 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 349 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 278 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 378 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 286 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 399 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 231 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 449 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 277 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 119 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 217 шт, моделей 2, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 255 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 233 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 269 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 430 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 307 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 399 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 299 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 399 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 217 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 395 zł
вік 7+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 213 шт, моделей 3, рухомі деталі