Klocki Lego Katana V11 70638 (70638)
Wideo 11Zdjęcia 9 | od 288 do 480 zł dodaj do listymoje listy |
Lego Katana V11 70638 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 66 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 235 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 5+, unisex, science fiction, elementów 530 szt., bohaterów 6 szt., pudełko do przechowywania
od 236 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 623 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Ninjago Katana V11 |70638| (NOWOŚĆ!)
7 stycznia 20181 829 przegląd
LEGO - Ninjago Katana V11 SPEED BUILD! 70638
5 stycznia 20181 912 przegląd
LEGO Ninjago Katana V11 70638 Unboxing Speed Build Review With GIVEAWAY!
25 stycznia 2018946 przegląd
LEGO - Ninjago Katana V11 review! 70638
9 stycznia 20184 045 przegląd
Lego 2018 Ninjago Katana V11 70638 Set Review
25 grudnia 2017724 przegląd
LEGO NINJAGO 70638 Katana FlameBoat AlternateBuild -Kai'sFireJet SpeedBuild(designed by wiktoriode)
5 kwietnia 201927 513 przegląd
LEGO NINJAGO 70638 Katana V11 set Alternate Build - Kai's Katana Atack Speed Build / レゴ /el dorado
10 kwietnia 20193 431 przegląd
LEGO instructions - Ninjago - 70638 - Katana V11
11 stycznia 20182 970 przegląd
LEGO Ninjago Build - Katana V11 Set #70638
16 marca 20187 737 przegląd
LEGO NINJAGO 70638 Katana V11 FlameBoat set Construction /レゴ ニンジャゴー/ el dorado
3 kwietnia 20191 866 przegląd
LEGO 70638 Ninjago Katana V11 Toy Boat and Bike Building Set- Smyths Toys
26 października 20184 586 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 349 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 278 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 378 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 286 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 231 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 449 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 277 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 217 szt., modeli 2, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 255 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 233 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 269 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 430 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 307 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 299 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 7+, dla chłopców, pojazdy wodne, elementów 213 szt., modeli 3, ruchome części