Конструктор Lego Imperial Trooper Battle Pack 75165
Відео 13Фото 7 |
Lego Imperial Trooper Battle Pack 75165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 95 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 110 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 190 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 799 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 630 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 300 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 235 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 950 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 119 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 375 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
Відеоогляди
Lego Star Wars Imperial Battle Pack Alternate builds (set 75078, and set 75165)
16 березня 2021327 переглядів
[Review] LEGO Star Wars - Set 75165 Imperial Trooper Battle Pack
8 січня 2017179 переглядів
Stopmotion LEGO STAR WARS 75165
6 жовтня 2017136 переглядів
Jedi Destroys Star Wars Walker! LEGO 75165 Imperial Trooper Battle Pack Animation.
7 травня 2019141 перегляд
LEGO Star Wars Imperial Trooper Battle Pack (75165) || Unboxing & Time Lapse Build ||
28 грудня 2016169 переглядів
LEGO Star Wars Set 75165 Imperial Trooper Battle Pack Speed Build Review
19 грудня 2016227 переглядів
Lego Star Wars 75165 Imperial Trooper Battle Pack Review!
19 грудня 2016772 перегляда
Lego Star Wars Rogue One - Imperial Trooper Battle Pack - Set 75165 Stop Motion Build
29 квітня 2017250 переглядів
Review - LEGO Star Wars - Imperial Trooper Battle Pack - 75165
18 грудня 2016632 перегляда
LEGO STARWARS 75165 STOP-MOTION BUILD
24 серпня 2017454 перегляда
LEGO Star Wars 75165 Imperial Trooper Battle Pack - LEGO Speed Build
30 січня 2017460 переглядів
LEGO 75165 LEGO STAR WARS 2017 Imperial Trooper Battle Pack
29 липня 2017366 переглядів
LEGO instructions - Star Wars - 75165 - Imperial Trooper Battle Pack
4 січня 20171 041 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 220 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 101 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 400 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 97 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 330 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 112 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 230 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 300 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 84 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 280 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 102 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 349 zł
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 119 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 185 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 84 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 399 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 375 zł
вік 5+, для хлопчиків, будівництво, деталей 127 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 400 zł
вік 8+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 92 шт, рухомі деталі