Конструктор Lego Heavy Duty Forklift 42079 (42079)
Відео 15Фото 5 |
Lego Heavy Duty Forklift 42079 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 92 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 565 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 168 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Technic 42079 Heavy Duty Forklift - LEGO Speed Build ( Gabelstapler)
6 жовтня 20191 518 переглядів
LEGO Technic 42079 Tow Truck - LEGO Speed Build - LEGO 42079 Abschleppwagen
14 листопада 20191 159 переглядів
LEGO Technic Robust forklift truck (42079)
11 червня 2019104 перегляда
LEGO Technic 42079 forklift with increased height
5 липня 2023141 перегляд
UNBOXING and BUILDING: Lego Technic Heavy Duty Forklift 42079
10 грудня 2019190 переглядів
42079 RC MOD free download instructions
24 лютого 2019689 переглядів
DISCONTINUED SET! LEGO Technic 42079 Heavy Duty Forklift Speed Build
1 квітня 2023443 перегляда
Top 10 Alternative Models for LEGO Technic Set 42079 Heavy Duty Forklift
18 листопада 2021973 перегляда
[RC Tutorial] Lego 42079 B 레고 42079 구동개조 조립영상 motorized
7 квітня 20203 226 переглядів
LEGO Technic RC 42079 Heavy Duty Forklift - SBrick
16 листопада 2019967 переглядів
Tow truck (42079 alternate, 42043 C-model)
23 травня 20191 344 перегляда
Lego 42079 Heavy Duty Forklift / Schwerlast-Gabelstapler speed build
26 липня 2019108 переглядів
LEGO INSTRUCTIONS - Heavy Duty Forklift - TECHNIC - LEGO Set 42079
4 вересня 2019173 перегляда
LEGO Technic Heavy Duty Forklift Speed Build Review 42079
27 листопада 201818 771 перегляд
LEGO Technic 42079 Heavy Duty Forklift Review
11 серпня 20181 051 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 099 zł
вік 9+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 608 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 487 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 899 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 517 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 028 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 689 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 081 zł
вік 9+, для хлопчиків, сюжетні набори, деталей 675 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 904 zł
вік 9+, для хлопчиків, сюжетні набори, деталей 576 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 486 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 658 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 516 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 521 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 10+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 602 шт, рухомі деталі
від 999 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 691 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі