Сковорідка Klausberg KB-7311 28 см
Фото 3 |
Klausberg KB-7311 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7311 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Klausberg 28cm | 76 zł |
Patelnia granitowa KLAUSBERG KB-7311, 28 cm | 81 zł |
Patelnia aluminium, szary marmurek, Ø28cm Klausber | 75 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Klausberg Kb-7311 Lumarko! | 83 zł |
Модификації Klausberg KB-7311
Ціни на Klausberg KB-7311 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7307 20 см | від 43 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7308 22 см | від 47 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7309 24 см | від 53 zł | 8 пропозицій | ||
Klausberg KB-7310 26 см | від 57 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7311 28 см | від 75 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →