Сковорідка Edenberg EB-4111 28 см
Фото 7 |
Edenberg EB-4111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Edenberg EB-4111
Ціни на Edenberg EB-4111 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-4107 20 см | від 45 zł | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-4108 22 см | від 47 zł | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-4109 24 см | від 59 zł | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-4110 26 см | від 63 zł | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-4111 28 см | від 76 zł | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-4112 30 см | від 84 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →