Сковорідка Klausberg KB-7309 24 см
Фото 3 |
Klausberg KB-7309 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7309 24 см
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Klausberg 24cm | 63 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7309 | 53 zł |
Patelnia granitowa KLAUSBERG KB-7309, 24 cm | 62 zł |
Patelnia aluminium, szary marmurek, Ø24cm Klausber | 59 zł |
Patelnia Klausberg 24cm | 94 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Klausberg KB-7309
Ціни на Klausberg KB-7309 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7307 20 см | від 43 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7308 22 см | від 47 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7309 24 см | від 53 zł | 8 пропозицій | ||
Klausberg KB-7310 26 см | від 57 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7311 28 см | від 75 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →