Процесор Intel Xeon Silver 4108 (BX806734108)
Відео 12Фото 5 | 2 597 zł Купити! Intel Xeon Silver 4108 1.80ghz Cpu Posrebrzany S26361-F4051-L108tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Intel Xeon Silver 4108 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Silver
Ціни на Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | від 2 597 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4110 | від 3 039 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4114 | від 6 416 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4116 | від 2 796 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4210R | від 1 744 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4214R | від 2 352 zł | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4215 | від 5 363 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4215R | від 3 689 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | від 2 000 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4310 | від 1 959 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →