Процесор Intel Xeon Silver 4215R (CD8069504449200)
Відео 12Фото 5 |
Intel Xeon Silver 4215R |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Silver 4215R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon Silver 4215R / 3.2 GHz processor Procesor - 8 rdzeni - 3.2 GHz | 4 175 zł |
Intel Xeon 4215R procesor 3,2 GHz 11 MB CD8069504449200 | 3 950 zł |
Intel Xeon Silver 4215r 3.2ghz Cpu Szary CD8069504449200 | 3 681 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Silver
Ціни на Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | від 2 591 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4110 | від 3 033 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4114 | від 6 402 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4116 | від 2 796 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4210R | від 1 744 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4214R | від 2 352 zł | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4215 | від 5 351 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4215R | від 3 681 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | від 2 000 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4310 | від 1 959 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо