Процесор Intel Xeon Silver 4210R
Відео 12Фото 5 |
Intel Xeon Silver 4210R |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Silver 4210R
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon Silver 4210R / 2.4 GHz processor Procesor - 10 rdzeni - 2.4 GHz | 2 002 zł |
Intel Xeon 4210R procesor 2,4 GHz 13,75 MB CD8069504344500 | 2 256 zł |
Intel Xeon Silver 4210R Server CPU (3.2 GHz, 10 Core, Socket FCLGA3647) DD | 1 744 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon Silver 4210R, 2.4 GHz, 13.75 MB, OEM (CD8069 | 2 063 zł |
Intel Xeon Silver 4210r 2.4ghz Cpu Szary CD8069504344500 | 2 479 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Silver
Ціни на Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | від 2 590 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4110 | від 3 032 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4114 | від 6 400 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4116 | від 2 796 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4210R | від 1 744 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4214R | від 2 476 zł | 14 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4215 | від 5 350 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4215R | від 3 527 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | від 2 000 zł | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4310 | від 1 959 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →