Procesor Intel Xeon Silver 4210R
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Intel Xeon Silver 4210R |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Silver 4210R
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon Silver 4210R / 2.4 GHz processor Procesor - 10 rdzeni - 2.4 GHz | 2 002 zł |
Intel Xeon 4210R procesor 2,4 GHz 13,75 MB CD8069504344500 | 2 256 zł |
Intel Xeon Silver 4210R Server CPU (3.2 GHz, 10 Core, Socket FCLGA3647) DD | 1 744 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon Silver 4210R, 2.4 GHz, 13.75 MB, OEM (CD8069 | 2 063 zł |
Intel Xeon Silver 4210r 2.4ghz Cpu Szary CD8069504344500 | 2 479 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon Silver
Ceny na Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | od 2 590 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Silver 4110 | od 3 032 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4114 | od 6 400 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Silver 4116 | od 2 796 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4210R | od 1 744 zł | 10 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4214R | od 2 476 zł | 14 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4215 | od 5 350 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4215R | od 3 527 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | od 2 000 zł | 12 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4310 | od 1 959 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →