Procesor Intel Xeon Silver 4310
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Intel Xeon Silver 4310 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Silver 4310
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel processor Procesor - 12 rdzeni - 2.1 GHz - Intel LGA4189 - OEM (bez | 1 959 zł |
Intel Xeon Silver 4310 procesor 2,1 GHz 18 MB CD8068904657901 | 2 191 zł |
Intel Xeon Silver 4310 Dl360-80 Cpu Posrebrzany 6801901 | 3 454 zł |
Intel Xeon Silver 4310 2.1ghz Cpu Czarny 7041190 | 4 274 zł |
Intel Xeon Silver 4310 Cpu Posrebrzany 6823191 | 4 512 zł |
Intel Xeon Silver 4310 2.1ghz Cpu Biały CD8068904657901 | 1 984 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon Silver
Ceny na Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | od 2 591 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Silver 4110 | od 3 033 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4114 | od 6 402 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Silver 4116 | od 2 796 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4210R | od 1 744 zł | 11 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4214R | od 2 352 zł | 12 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4215 | od 5 351 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4215R | od 3 681 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | od 2 000 zł | 10 oferty | ||
Intel Xeon Silver 4310 | od 1 959 zł | 6 oferty |
Polecamy