Процесор Intel Xeon Gold 4th Gen 6430 OEM (PK8071305072902)
Фото 6 | 11 826 zł Купити! Procesor serwerowy Intel Intel S4677 XEON Gold 6430 TRAY 32x2,10 270WMorele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Intel Xeon Gold 4th Gen 6430 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon Gold 4th Gen
Ціни на Intel Xeon Gold 4th Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 4th Gen 5418Y OEM | від 7 694 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 4th Gen 6426Y OEM | від 7 877 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 4th Gen 6430 OEM | від 11 826 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо