Зимова шина Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H
Відео 2Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 850P (225/60 R17 99H) 03543740000 | 1 217 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 225/60 R17 99H, SUV ) | 1 121 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 225/60 R17 99H, SUV ) 03543740000 | 1 109 zł |
Opona Continental 225/60R17 TS850P SUV FR M+S 99H - opony terenowe 354374 | 948 zł |
Opona Zimowa, Continental, Wintercontact TS 850 P 225/60R17 99H FR | 628 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H
Ціни на Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H | від 628 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V | від 1 379 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →