Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 99 H Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Winter SottoZero 3 (225/60 R17 99H) 2467600 | 890 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 225/60 R17 99H * ) 2467600 | 839 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 225/60 R17 99H * ) | 914 zł |
Opona Pirelli 225/60R17 SOTTOZERO 3 99H * - opony zimowe 24676 | 799 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H | від 799 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H Audi | від 795 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →