Літня шина Continental SportContact 6 315/40 R21 115Y
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 315/40 R21 115Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 315/40 R21 115Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 315/40 ZR21 SportContact 6 115Y XL MO1 - opony terenowe | 1 414 zł |
Continental SportContact 6 ( 315/40 ZR21 115Y XL EVc, MO1 ) 03578130000 | 1 522 zł |
Continental SportContact 6 (315/40 R21 115Y) 03578130000 | 1 519 zł |
Continental SportContact 6 ( 315/40 ZR21 115Y XL EVc, MO1 ) | 1 539 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 315/40 R21 115Y
Ціни на Continental SportContact 6 315/40 R21 115Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 315/40 R21 111Y | від 1 329 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 315/40 R21 111Y Mercedes-Benz | від 1 399 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 315/40 R21 115Y | від 1 414 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →