Літня шина Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y 295/35 R23 108 Y 295/35 R23 108 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 ( 295/35 ZR23 (108Y) XL EVc ) 03579760000 | 1 553 zł |
Continental SportContact 6 (295/35 R23 108Y) 03579760000 | 1 551 zł |
Opona Continental 295/35 ZR23 SportContact 6 108Y XL - opony terenowe 3579 | 1 434 zł |
Continental SportContact 6 ( 295/35 ZR23 (108Y) XL EVc ) | 1 575 zł |
Opony letnie 295/35R23 108Y SportContact 6 Continental 2023 | 1 408 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y
Ціни на Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y | від 1 408 zł | 5 пропозицій | ||
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y Audi | від 1 405 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо