Блок живлення be quiet! TFX Power 3 BN322
Відео 2Фото 4 |
be quiet! TFX Power 3 BN322 2021 рікTFX (для міні і медіа ПК) 80+ Bronze 80+ Gold |
|
Компактний формат TFX. Сертифікат 80 PLUS Bronze. Схемотехніка CWT. Коннектор відеокарти 6+2-pin.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! TFX Power 3 BN322
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Be Quiet Tfx Power 3 BN322 Zasilacz Komputerowy Czarny 300 W | 276 zł |
be quiet! TFX Power 3 Zasilacz do komputera - 300 wat - 80 mm - 80 Plus 80 | 290 zł |
be quiet! TFX Power 3 300W 80+ Bronze Czarny | 269 zł |
Zasilacz be quiet! TFX Power 3 300W (BN322) | 276 zł |
TFX POWER 3 300W Brąz | 314 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації be quiet! TFX Power 3
Ціни на be quiet! TFX Power 3 |
---|---|---|---|---|
be quiet! TFX Power 3 BN322 | від 259 zł | 9 пропозицій | ||
be quiet! TFX Power 3 BN323 | від 293 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →