Powerbank BASEUS Q Pow Type C Cable 10000
Фото 13 |
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 |
|
Представлений в 2020 році Powerbank акумулятор марки BASEUS на тлі аналогів виділяється своїм цікавим зовнішнім виглядом. Він виконаний з якісного ABS-пластика і доповнений дисплеєм. Здається, що на екран припадає більше половини лицьової поверхні, але в дійсності інформація про поточний заряд літій-полімерної батареї виводиться на рядку вгорі. Ще однією дизайнерською фішкою павербанка BASEUS QPow Type C Cable 10000 виступає ремінець, який одночасно являє собою провід Apple Lightning і може бути захований всередині корпусу.
Ємність моделі становить 10 000 мАгод, що з урахуванням втрат на перетворення енергії дозволить один-два рази зарядити смартфон або одноразово заповнити заряд планшетного комп'ютера. Для пристрою заявлена підтримка численних протоколів швидкої зарядки, включаючи Quick Charge 4.0 і фірмові стандарти Huawei і Samsung. Максимальна передана потужність становить 15 Вт (Струм 3 А) незалежно від кількості одночасно підключених девайсів. А максимальна кількість останніх дорівнює трьом, оскільки тут є два порти USB A і один USB-C. У продажу прилад зустрічається в трьох колірних варіаціях: червоною, білою і чорною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Q Pow Type C Cable 10000
Powerbank Baseus Qpow 15W USB-C 10000mAh Biały | 113 zł |
Power bank BASEUS PPQD-A02, 10000 mAh, 3 A | 113 zł |
PowerBank Baseus Qpow 10000mAh Biały | 109 zł |
Power bank BASEUS Q, 10000 mAh, 3 A | 189 zł |
Модификації BASEUS Q Pow Type C Cable 10000
Ціни на BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | від 109 zł | 6 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | від 94 zł | 5 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | від 249 zł | 4 пропозиції |