Powerbank BASEUS Q Pow Type C Cable 10000
Zdjęcia 13 |
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 |
|
Akumulator BASEUS zaprezentowany w 2020 roku przez Powerbank wyróżnia się na tle analogów ciekawym wyglądem. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS i uzupełniony wyświetlaczem. Wygląda na to, że ekran zajmuje ponad połowę przedniej powierzchni, ale w rzeczywistości informacja o aktualnym naładowaniu baterii litowo-polimerowej jest wyświetlana na linii na górze. Kolejną cechą konstrukcyjną power banku BASEUS QPow Type C Cable 10000 jest pasek, który jest jednocześnie przewodem Apple Lightning i można go schować wewnątrz etui.
Pojemność modelu to 10 000 mAh, co przy uwzględnieniu strat związanych z konwersją energii pozwoli na jedno- lub dwukrotne naładowanie smartfona lub jednokrotne doładowanie tabletu. Urządzenie twierdzi, że obsługuje wiele protokołów szybkiego ładowania, w tym Quick Charge 4.0 oraz zastrzeżone standardy Huawei i Samsunga. Maksymalna przesyłana moc to 15 W (prąd 3 A), niezależnie od ilości jednocześnie podłączonych urządzeń. A maksymalna liczba tych ostatnich to trzy, ponieważ są dwa porty USB A i jeden USB C. Urządzenie jest dostępne w sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, białej i czarnej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Q Pow Type C Cable 10000
Powerbank Baseus Qpow 15W USB-C 10000mAh Biały | 113 zł |
Power bank BASEUS PPQD-A02, 10000 mAh, 3 A | 113 zł |
PowerBank Baseus Qpow 10000mAh Biały | 109 zł |
Power bank BASEUS Q, 10000 mAh, 3 A | 189 zł |
Modyfikacje BASEUS Q Pow Type C Cable 10000
Ceny na BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | od 109 zł | 6 oferty | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | od 94 zł | 5 oferty | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | od 119 zł | 6 oferty |