Материнська плата ASRock H610M-HDV
Відео 10Фото 6 |
ASRock H610M-HDV
2022 рікбез підсвітки
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel H610
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock H610M-HDV →
Відеоогляди
Motherboard ASRock H610M HDV/M.2 - Unboxing
24 жовтня 20221 543 перегляда
Ini dia Motherboard DDR5 MURAH buat Intel | Asrock H610M HDV/M.2+ D5
25 вересня 20239 808 переглядів
Asrock h610m-hdv/m.2 review | Cheapest intel 12 gen motherboard review| AsRock H610 Motherboard
2 листопада 20222 337 переглядів
INTEL CORE I5 12400F - H610M HDV/M.2 ASROCK - QUADRO P620 2GB GIGABYTE - CUBE TARGA | PC BUILD
13 травня 2022725 переглядів
INTEL CORE I5 12400F - GTX 1650 4GB GDDR6 GALAX - H610M HDV/M.2 ASROCK - CUBE ALTA | PC BUILD
10 березня 20225 026 переглядів
Affordable DDR5 Motherboard: ASRock H610M-HDV/M.2+ D5 for Intel LGA 1700 with ARGB & USB Type-C
16 грудня 20232 203 перегляда
ASROCK H610M HDV/M.2 vs ASROCK B660M PRO RS - i5 12400F Stock Cooler Temperature Test CINENBENCH R23
8 березня 20224 479 переглядів
INTEL CORE I3-12100F + ASROCK H610M-HDV M.2 + GTX 1650 4G PC GAMING BUILD
16 березня 202218 212 переглядів
i5 12400F Temperature Test with Stock Cooler Asrock H610M HDV/M.2 Cinebench R23
5 березня 20225 062 перегляда
ASRock H610M-HDV/M.2 Motherboard Unboxing and Overview
10 серпня 20231 730 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 339 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 735 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки