Opona letnia Yokohama Advan dB V551 205/60 R16 92V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan dB V551 205/60 R16 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan dB V551 205/60 R16 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan dB BluEarth V551V ( 205/60 R16 92V BluEarth ) | 613 zł |
Yokohama Advan dB BluEarth V551V ( 205/60 R16 92V BluEarth ) F5698 | 606 zł |
Opona Yokohama 205/60R16 V551V ADVAN-db 92V - opony letnie 60160009 | 479 zł |
Yokohama Advan dB BluEarth V551V (205/60 R16 92V) F5698 | 603 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →