Opona letnia Yokohama Advan Sport V103 235/55 R20 102V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V103 235/55 R20 102V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V103 235/55 R20 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport - 235/55R20 102V - letnia opona 85552011V | 1 196 zł |
Yokohama Advan Sport (V103B) ( 235/55 R20 102V ) F3291 | 1 017 zł |
Yokohama Advan Sport (V103B) (235/55 R20 102V) F3291 | 919 zł |
Opona Yokohama 235/55R20 ADVAN Sport NI 102V - opony terenowe 5520001 | 905 zł |
Yokohama Advan Sport (V103B) ( 235/55 R20 102V ) | 1 028 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →