Літня шина Yokohama Advan Sport V103 235/55 R20 102V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V103 235/55 R20 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V103 235/55 R20 102V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Advan Sport - 235/55R20 102V - letnia opona 85552011V | 1 144 zł |
Yokohama Advan Sport (V103B) (235/55 R20 102V) F3291 | 919 zł |
Opona Yokohama 235/55R20 ADVAN Sport NI 102V - opony terenowe 5520001 | 909 zł |
Yokohama Advan Sport (V103B) ( 235/55 R20 102V ) | 846 zł |
Yokohama Advan Sport (V103B) ( 235/55 R20 102V ) F3291 | 828 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →