Opona letnia Yokohama A349 195/65 R15 91H
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama A349 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama A349 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Aspec A349A ( 195/65 R15 91H ) K8509 | 351 zł |
Yokohama Aspec A349G (195/65 R15 91H) F1290 | 430 zł |
Yokohama Aspec A349A ( 195/65 R15 91H ) | 355 zł |
Opona Yokohama 195/65R15 A349A (M) 91H - opony letnie 65150095 | 269 zł |
Yokohama Aspec A349G ( 195/65 R15 91H ) F1292 | 369 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →