Літня шина Yokohama A349 195/65 R15 91H
Відео 4Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Yokohama A349 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama A349 195/65 R15 91H
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Aspec A349A ( 195/65 R15 91H ) K8509 | 351 zł |
Yokohama Aspec A349G (195/65 R15 91H) F1290 | 430 zł |
Yokohama Aspec A349A ( 195/65 R15 91H ) | 355 zł |
Opona Yokohama 195/65R15 A349A (M) 91H - opony letnie 65150095 | 269 zł |
Yokohama Aspec A349G ( 195/65 R15 91H ) F1292 | 369 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →