Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HANKOOK 195/65 R15 91H VENTUS PRIME 3 K125 1033097 | 313 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H 4PR SBL ) 1033097 | 304 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65 R15 91H) 1033097 | 291 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H 4PR SBL ) | 307 zł |
Opona Hankook 195/65R15 VENTUS PRIME 3 K125 91 H - opony letnie 1033097 | 263 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H | від 263 zł | 15 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V | від 264 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →