Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Hankook 195/65R15 K125 Ventus Prime3 91V - opony letnie 177853 | 255 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91V 4PR SBL ) 1019063 | 382 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65 R15 91V) 1033105 | 304 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91V 4PR SBL ) | 318 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91V 4PR SBL ) 1033105 | 314 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H | від 243 zł | 14 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V | від 255 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →