Літня шина Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Відео 1Фото 3 |
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V |
|
Комфортабельні літні шини для легковиків, що прийшли на зміну популярній моделі Toyo Proxes CF2 у 2021 році. У гумі застосовується протекторний малюнок асиметричного дизайну із трьома поздовжніми ребрами жорсткості. Між собою ребра розділені об'ємними дренажними каналами, які служать для миттєвої очистки контактної плями від надлишку водних мас - тим самим запобігає ризику потрапити в аквапланування при пересуванні в дощову погоду.
Конструктивне ноу-хау Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V представлене технологією Dynamic Taper. Її сенс криється в особливому розташуванні прорізів у плечових зонах, які спрямовані не просто навскіс, а по діагоналі вліво і вправо. Таким чином, значно знижується ступінь деформування шини на високих швидкостях і при проходженні поворотів. Шина відмінно тримається за сухе та мокре дорожнє полотно, може похвалитися гарною зносостійкістю та низьким опором коченню, завдяки чому забезпечується економія витрати палива автомобілем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Купити Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Усі ціни 9 →195/65VR15 TOYO TL PROXES Comfort nowe 91V 4981910541011 | 358 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/65 R15 91V ) 5104400 | 349 zł |
Toyo Proxes Comfort (195/65 R15 91V) 4070700 | 303 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/65 R15 91V ) | 367 zł |
Opona Toyo 195/65R15 PROXES COMFORT 91V - opony letnie 40707 | 254 zł |