Літня шина Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V
Відео 2Фото 4 |
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Купити Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V
Kleber Dynaxer HP 4 (195/65 R15 91V) 718363 | 310 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 195/65 R15 91V ) | 314 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 195/65 R15 91V ) 718363 | 311 zł |
Opona Kleber 195/65R15C Dynaxer HP4 91V - opony letnie 718363 | 275 zł |
Доступна та надійна літня шина
Kleber Dynaxer HP4, розроблена під егідою відомої Michelin, займає впевнені позиції у бюджетному сегменті літніх шин для легкових автомобілів. Ця модель прийшла на зміну HP3, що добре зарекомендувала себе, запропонувавши оновлений дизайн протектора і збільшена кількість каналів для ефективного відведення води, що гарантує високу стійкість на мокрій дорозі і запобігання акваплануванню. Додавання кремнієвої кислоти до складу гумової суміші покращує зчеплення на вологому асфальті.
Впевнене управління та стабільність
Центральна частина протектора з ромбоподібними блоками забезпечує відмінне зчеплення та керованість при маневруванні, а також стабільність на високих швидкостях. Основним недоліком моделі є середня керованість на сухому покритті, проте це не є критичним для загальної продуктивності шини.
Комфорт та довговічність
Kleber Dynaxer HP4 відрізняється високим рівнем комфорту та низьким рівнем шуму під час їзди, ефективно згладжуючи дрібні дорожні дефекти. Крім того, шина має гарну зносостійкість, що гарантує її тривалий термін служби. Доступна в популярних розмірах до R17, а модифікації від R17 до R20 представлені під назвою Kleber Dynaxer UHP, що вказує на їхню придатність для використання на автомобілях з високими експлуатаційними характеристиками.
Модификації Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | від 265 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T | від 342 zł | 2 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V | від 275 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95H | від 319 zł | 3 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T | від 297 zł | 4 пропозиції |