Літня шина Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Kleber 195/65R15 DYNAXER HP4 XL 95T - opony letnie 921993 | 297 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (195/65 R15 95T) 921993 | 376 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 195/65 R15 95T XL ) | 385 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 195/65 R15 95T XL ) 921993 | 381 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | від 265 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T | від 342 zł | 2 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V | від 275 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95H | від 319 zł | 3 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T | від 297 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →