Літня шина Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus (195/65 R15 95T) 14886NXK | 306 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 95T XL 4PR ) | 334 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 95T XL 4PR ) 14886NXK | 327 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H | від 211 zł | 15 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91T | від 245 zł | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V | від 185 zł | 14 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H | від 301 zł | 8 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T | від 306 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →