Літня шина Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Nblue HD Plus - 195/65R15 91V - opony letnie 14887NXK | 443 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 91V 4PR ) 16725NX | 260 zł |
Nexen N blue HD Plus (195/65 R15 91V) 14887NXK | 291 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 91V 4PR ) | 296 zł |
Opona letnia NEXEN N'BLUE HD PLUS 195/65R15 91V | 185 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H | від 211 zł | 15 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91T | від 245 zł | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V | від 185 zł | 14 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H | від 301 zł | 8 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T | від 306 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →