Літня шина Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 95H XL 4PR ) 18305NX | 321 zł |
Nexen N blue HD Plus (195/65 R15 95H) 18305NX | 321 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 95H XL 4PR ) | 304 zł |
Opony letnie 195/65R15 95H N`blue HD Plus Nexen | 273 zł |
Nexen N blue HD Plus (195/65 R15 95H) 15756NXK | 332 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H | від 211 zł | 16 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91T | від 245 zł | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V | від 185 zł | 16 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H | від 273 zł | 9 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T | від 277 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →