Літня шина Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE NEXEN 195/65 R15 91H NBLUE HD PLUS 195 65HR 15TNBLUEHDP | 313 zł |
Opona letnia NEXEN N'BLUE HD PLUS 195/65R15 91H | 211 zł |
Opona Nexen 195/65R15 N"Blue HD Plus 91H - opony letnie 18321NX | 222 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 91H 4PR ) 14769NXK | 264 zł |
Nexen N blue HD Plus (195/65 R15 91H) 18321NX | 277 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H | від 211 zł | 14 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91T | від 196 zł | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V | від 189 zł | 15 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H | від 277 zł | 8 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T | від 272 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →