Літня шина Debica Presto HP2 195/65 R15 91H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 195/65 R15 91H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opony DEBICA PRESTO HP 2 195 65 R15 91H lato TL do samochodów osobowych 54 | 254 zł |
Debica Presto HP 2 (195/65 R15 91H) 542393 | 279 zł |
Debica Presto HP 2 ( 195/65 R15 91H ) | 289 zł |
Debica Presto HP 2 ( 195/65 R15 91H ) 542393 | 289 zł |
Opona Dębica 195/65R15 PRESTO HP 2 91 H - opony letnie 542393 | 249 zł |
Opona letnia DĘBICA PRESTO HP2 195/65R15 91H | 250 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 195/65 R15 91H
Ціни на Debica Presto HP2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 195/65 R15 91H | від 249 zł | 7 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 195/65 R15 91V | від 241 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →