Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 95T XL 4PR ) 14886NXK | 328 zł |
Nexen N blue HD Plus (195/65 R15 95T) 14886NXK | 306 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 195/65 R15 95T XL 4PR ) | 334 zł |
Opony letnie 195/65R15 95T N`blue HD Plus Nexen | 271 zł |
Opony letnie 195/65R15 95T N`blue HD Plus Nexen | 272 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H | od 248 zł | 15 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91T | od 245 zł | 6 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91V | od 185 zł | 19 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95H | od 274 zł | 11 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 95T | od 271 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →