Opona letnia Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V |
|
Komfortowe opony letnie do samochodów osobowych, zastępujące w 2021 roku popularny model Toyo Proxes CF2. W gumie zastosowano asymetryczny wzór bieżnika z trzema podłużnymi usztywnieniami. Żebra oddzielone są od siebie wolumetrycznymi kanałami drenażowymi, które służą natychmiastowemu oczyszczeniu miejsca styku z nadmiarem wody – zapobiegając w ten sposób ryzyku aquaplaningu podczas poruszania się w deszczową pogodę.
Wiedza projektowa Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V jest reprezentowana przez technologię Dynamic Taper. Jego znaczenie polega na specjalnym rozmieszczeniu szczelin w obszarach ramion, które są teraz skierowane nie tylko ukośnie, ale ukośnie w lewo i prawo. To znacznie zmniejsza stopień deformacji opony przy dużych prędkościach i podczas pokonywania zakrętów. Opona charakteryzuje się doskonałą przyczepnością na suchej i mokrej nawierzchni, charakteryzuje się dobrą odpornością na zużycie i niskimi oporami toczenia, co zapewnia oszczędność zużycia paliwa przez pojazd.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Kup Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Wszystkie ceny 7 →195/65VR15 TOYO TL PROXES Comfort nowe 91V 4981910541011 | 358 zł |
Opona Toyo 195/65R15 PROXES COMFORT 91V - opony letnie 40707 | 254 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/65 R15 91V ) 4070700 | 334 zł |
Toyo Proxes Comfort (195/65 R15 91V) 4070700 | 303 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/65 R15 91V ) | 344 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/65 R15 91V ) 5104400 | 351 zł |
Toyo Proxes Comfort (195/65 R15 91V) 5104400 | 348 zł |