Opona letnia Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petlas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petlas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91V
Ceny na Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91H | od 296 zł | 2 oferty | ||
Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91V | od 513 zł | 1 oferta | ||
Petlas Imperium PT515 195/65 R15 95H | od 475 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →