Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANKOOK 195/65 R15 91H VENTUS PRIME 3 K125 1033097 | 313 zł |
Opona Hankook 195/65R15 VENTUS PRIME 3 K125 91 H - opony letnie 1033097 | 263 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H 4PR SBL ) 1033097 | 304 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65 R15 91H) 1033097 | 291 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H 4PR SBL ) | 308 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H | od 263 zł | 15 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V | od 264 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →